Developeri a novostavby

Prim Real poskytuje komplexné profesionálne služby s reálnymi výsledkami pre developerov a to pri predaji novostavieb, či väčších projektov. Individuálny prístup, bezpečnosť, rýchlosť, profesionalita, dobre nadstavená marketingová stratégia predaja, profesionálny právny servis, zabezpečia vašej nehnuteľnosti, či projektu, dobrú predajnosť a dobré meno na verejnosti.

Dôveryhodnosť developera a realitnej kancelárie je kľúčová pre úspech  projektu.

Okrem profesionálnych realitných služieb zabezpečíme vášmu projektu kompletný marketing, reklamu, právny servis a financovanie pre záujemcov o kúpu.

Všetko si s vami prejdeme a dohodneme na osobnom stretnutí. Naša ponuka je vždy prispôsobená na daný projekt, nehnuteľnosť, či už ide o vila domy, rezidenčné domy, bytové domy, obchodné a kancelárske  priestory, podkrovné byty, samostatné rodinné domy alebo domy v radovej zástavbe.

V prípade záujmu o bezplatnú, nezáväznú konzultáciu ohľadom vášho developerského projektu a našich služieb s tým spojených, nás kontaktujte telefonicky na mobilnom telefónnom čísle: +421 905 314 217, alebo na e-mail: info@primreal.sk.

Radi sa s vami stretneme osobne.